Oeps! JavaScript ontbreekt!
Uw Web browser heeft JavaScript uitstaan of ondersteund geen JavaScript.
Om deze website optimaal te kunnen zien dient u JavaScript aan te zetten in uw Web browser en/of Firewall.
Of verander van Web browser die wel JavaScript ondersteund; Firefox, Safari, Opera, Chrome of Internet Explorer nieuwer dan versie 6.
Operator techniczny PostNL | Praca Holandia Amsterdam Rotterdam Zwolle
Bedrijf

OTTO Work Force

  • Amsterdam Rotterdam Zwolle
    Solliciteer ZONDER REGISTRATIE om een telefoonnummer en e-mailadres te krijgen.

€15.83

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
TELEFON NUMER +31 886 886 031

Wynagrodzenie
stawka godzinowa 15.84 euro (14.62 euro +8.33 dodatek wakacyjny)

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Amsterdam, Rotterdam, Zwolle (do wyboru), Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
PostNL buduje przyszłość dostaw do i z krajów Beneluksu. Dążąc do uzyskania statusu najbardziej korzystnej usługi dostawczej, firma oferuje proste, inteligentne i zrównoważone rozwiązania logistyczne, zawsze i wszędzie.

Jako operator techniczny jesteś odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego działania maszyn. Od przygotowania procesu sortowania, wdrażania operatorów, wprowadzania poczty do podajnika, po korzystanie z ekranu do zarządzania maszyną. Jeśli wystąpi usterka, Twoim zadaniem jest jak najszybsze jej naprawienie. Będziesz pracować w elastycznym systemie 4-zmianowym. Na początku pracy zostaniesz przeszkolony przez trenera, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę. Dodatek zmianowy 20% obowiązuje w godzinach 06:00 - 08:00 i 18:00 - 22:00. Dodatek zmianowy 40% obowiązuje w godzinach 22:00 - 06:00. Pierwszego dnia pracy przejdziesz jednodniowe, płatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa. Po tym szkoleniu rozpoczniesz pracę i otrzymasz wszelką potrzebną pomoc od swoich kolegów. Firma zawsze zapewnia wsparcie i możliwość rozwoju.

Benefity
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Obsługa maszyn
Konserwacja maszyn
Naprawa usterek
Uruchamianie maszyn
Sprawdzanie jakości

Wymagania
Wykształcenie techniczne
Dobra kondycja fizyczna i siła
Odpowiedzialność i dokładność
Gotowość do pracy zmianowej
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategorii B)
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego
Dołącz do zespołu jako operator techniczny!

Geïnteresseerd?