Praca na nozu przy wykrawaniu-500 euro tygodniowki-bez jezyka
Firma

Flexcraft

  • Schnijdel
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

Stawka do ustalenia

ChristLommers to międzynarodowa firma specjalizująca się w odkostnianiu mięsa z nóg wieprzowych, wycinaniu szynek (około 30 000 szynek tygodniowo,  400 000 kg.) Firma zatrudnia ponad 100 pracowników.

Zakres obowiązków:
Osoby z doświadczeniem w pracy z nożem pracują głównie przy:- odcinaniu nóg z półtuszy (leżącej) nożem zwykłym (nie elektrycznym).
Praca na produkcji może polegać na:
- zawieszaniu mięsa na haki (ciężkie elementy)
- wyjmowaniu mięsa ze skrzynek
- pakowaniu mięsa w folię, a następnie do pudełek i na palety,
- sortowaniu mięsa wg barwy i masy
- sprzątaniu hali itp.

Wymagania :

- chęci do pracy
- mile widziane prawo jazdy kat B
- doswiadczenie na podobnym stanowiski

Oferujemy :

-regularne wypłaty tygodniowe
- ubezpieczenie
- dodatki wakacyjne,zmianowe, za pracę w weekendy
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- dojazd do pracy
- opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności
- pewną liczbe godzin

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj przez formularz lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

  • Zakwaterowanie
  • Bez języka
  • Transport
Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Schnijdel
Wstecz
20.05.2023