PRACA orderpicker od zaraz dla PAR - SUPER OFERTA
Firma

KONEKTIA

  • Roosendaal
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

€11
Oferta może być już nieaktualna

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

pracownik magazynu CEVA

Miejsce pracy: Holandia

OPIS PRACODAWCY: firma, w któej Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat działa na rynku sprzedaży online, a zatrudnienie się w obecnym okresie daje gwarancję dużej ilości godzin pracy.

WYMAGANIA:

  • samodzielność na stanowisku pracy
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • chęć nauki i poszerzania wiedzy
  • znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • orderpicking paczek
  • OFERUJEMY:
  • stałe tygodniowe wynagrodzenie, 340-380 € na ręke juz po odliczeniu kosztów, z nadgodzinami więcej
  • możliwość pracy nadgodzin
  • zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach (nigdy bungalowy)
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dobrą atmosferę pracy

Witam!

Zachęcamy do aplikowania na ofertę. Jasne warunki pracy oraz wynagrodzenia a co najważniejsze - oferujemy możliwość pracy na stałe, z możliwością przejścia na stały kontrakt.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, jeśli jest to pierwszy wyjazd za granicę - nie ma się co martwić, pomagamy we wszelkich formalnościach.

Obecnie na tym stanowisku pracuje z naszego biura 30 osób, które polecają pracę każdemu.

  • Zakwaterowanie
  • Bez języka
  • Praca dla par
  • Bez wiekówki
Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Roosendaal Roosendaal, Holandia NB,
Wstecz
25.11.2021