Oh no! Where's the JavaScript?
Zbiory pieczarek EXTRA BONUSY praca w Holandia
Company
    Apply WITHOUT REGISTRATION to get a phone number and e-mail address.

Payment to negotiations

The offer may be out of date

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy przy zbiorach
BEZ KWARANTANNY !!

Zwrot za podróż do NL do 75€ !

Zakres obowiązków:

- zbiory pieczarek

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )
Warunki:

- extra płatne nadgodziny/ bonusy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

- zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !
Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się ze mną telefonicznie:

Kamila: tel:  +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

lub wyślij sms z dopiskiem PIECZARKI- oddzwonię do Ciebie.
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

  • Accommodation
  • Without the language
  • Transport
Interested?
Send a message to the Employer without registration.
Contact many Employers via a short form.
Registration
Oudemolen
08.10.2021