Praca produkcyjna przy owocach dla par i nie tylko :)
Firma
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

€10.71
Oferta może być już nieaktualna

Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw. BEZ STAWEK WIEKOWYCH

Oferta jest również dla par

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw
-segregacja i ważenie produktów do pojemniczków
-sticketowanie produktów
-inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

WYMAGANIA:
-znajomość języka angielskiego mile widziana(nie jest to warunek konieczny)
-doświadczenie w pracy produkcyjnej- mile widziane
-motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi czasu

OFERUJEMY:
-Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkanie
-Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
-Pracę w renomowanenei stabilnej firmie przez długi okres czasu
-Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)
- Ubezpieczenie zdrowotne
-Dodatki urlopowe i wakacyjne

REKRUTACJA:
Sandra Sadowska +48517493205
s.sadowska@jupiterpolska.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

  • Zakwaterowanie
  • Bez języka
  • Praca dla par
  • Transport
  • Bez wiekówki
Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Venlo Venlo, Holandia LI,
Wstecz
23.08.2021