Praca przy kwiatach na hali- pary mile widziane
Firma

Holandiajobs

  • Bleiswijk
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

€10.41
Oferta może być już nieaktualna

Praca przy kwiatach na hali- start 30/08
OPIS STANOWISKA:

- PRACA PRZY TAŚMIE

- UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH

- SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE

WYMAGANIA:

- DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 8 TYGODNI

OFERUJEMY:

- LEGALNE ZATRUDNIENIE

- ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE

- TRANSPORT DO HOLANDII

- COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO

- OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW

- MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

Zarobki: 10,41Euro brutto/h+ dodatki

Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie cv na adres anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585

Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Bleiswijk Bleiswijk, Holandia ZH,
Wstecz
20.08.2021