PRACA NA MAGAZYNIE – BUDOWANIE KONTENERÓW
Firma
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

€12.09
Oferta może być już nieaktualna

+48 77 453 76 00

Oferujemy:
- stawka: €12,09/godz. (brutto) + dodatek wakacyjny i urlopowy!
- tydzień pracy w wymiarze 38 godzin
- bezpłatny gorący posiłek na popołudniowej zmianie
- cotygodniowa wypłata zawsze na czas
- dobre warunki zakwaterowania do 10 km od pracy
- pełne ubezpieczenie zdrowotne – bez ryzyka własnego
- 200 euro brutto dodatku rocznie na wypadek konieczności skorzystania z nagłej pomocy dentystycznej
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pozytywna atmosfera
- dobrze wyposażona kantyna ze świeżymi produktami
- możliwość bezpośredniego kontraktu lub 5,5 lat współpracy z naszą agencją
- możliwość wypożyczenia roweru

Zmiany:
- Zmiana poranna - 06:00-15:00
- Zmiana popołudniowa - 15:00-00:00

Dodatki zmianowe:
- 20:00-00:00 dodatek 25% (€12,09 + 25% = €15.11/godz.)

Obowiązki:
- montaż przychodzących na rolkach kontenerów
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy
- usuwanie luźnych i zwróconych materiałów opakowaniowych
- zgłaszanie uszkodzeń materiału bądź niebezpiecznych zachowań kolegów
- w razie potrzeby pomoc/wykonywanie innych prac magazynowych

Wymagania:
- gotowość do pracy zmianowej i fizycznej
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia
- czysta przeszłość pod względem prawnym
- chęć nawiązania dłuższej współpracy

Brzmi interesująco? Nie czekaj i aplikuj już teraz!
INFO@EU-PEOPLE.COM

  • Zakwaterowanie
  • Praca dla par
  • Transport
Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Echt Echt, Holandia LI,
Wstecz
23.06.2022