PRACA NA MAGAZYNIE W VEGHEL
Firma
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

€12.34
Oferta może być już nieaktualna

+48 77 453 76 00

Oferujemy:
- stawka: €12,34/godz. (brutto) + dodatek wakacyjny i urlopowy!
- praca w pełnym wymiarze godzin
- cotygodniowa wypłata zawsze na czas
- dobre warunki zakwaterowania
- darmowy transport do pracy
- nawet do 100% dodatku zmianowego
- pełne ubezpieczenie zdrowotne – bez ryzyka własnego
- 200 euro brutto dodatku rocznie na wypadek konieczności skorzystania z nagłej pomocy dentystycznej
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pozytywna atmosfera
- dobrze wyposażona kantyna z szerokim wachlarzem produktów
- dodatkowe przerwy i specjalna odzież dla pracowników mroźni

Zmiany:
06:00-14:30 / 07:00-15:15 / 08:00-16:30

Dodatki zmianowe:
- Sobota 00:00-12:00 dodatek 50% (€12,34 + 50% = €18,51/godz.)
- Sobota 12:00-00:00 and niedziela dodatek 100% (€12,34 + 100% = €24,68/godz.)
- Chłodnia (2°C) bonus +€0,43/godz.
- Mroźnia (-18/-20°C) bonus +€1,04/godz.

Obowiązki:
- zbieranie zamówień za pomocą skanera
- praca zgodnie z obowiązującymi normami
- przygotowywanie zamówień do transportu
- raportowanie uszkodzeń, niezgodności w asortymencie, itp.
- utrzymywanie czystości w pracy
- wykonywanie innych prac magazynowych w razie potrzeby

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
- doświadczenia jako order picker preferowane
- certyfikat EPT mile widziany
- dokładność i chęć wykonywania różnych prac magazynowych
- czysta przeszłość pod względem prawnym
- chęć nawiązania dłuższej współpracy

Zainteresowany? Zapytaj o więcej szczegółów oferty lub aplikuj!
info@eu-people.com

  • Zakwaterowanie
  • Praca dla par
  • Transport
Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Veghel Veghel, Holandia NB,
Wstecz
26.05.2022