Praca w Niemczech jako STOLARZ start 18-10-2021 darmowe zakwaterowanie!
Firma
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

Stawka do ustalenia

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:
STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA
Zakres obowiązków:
- wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni – wg planów);
- montaż mebli i elementów drewnianych;
- obsługa maszyn stolarskich
Wymagania:
- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego;
- mile widziana znajomość języka niemieckiego;
- dyspozycyjność i zaangażowanie;
- sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- możliwość pracy na stałe,
- atrakcyjną stawkę godzinową,

- darmowe zakwaterowanie
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,
- praca w południowo-zachodniej części Niemiec
Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.
Mail z dopiskiem: Stolarz - Niemcy
Kamila +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

  • Zakwaterowanie
  • Bez języka
  • Praca dla par
  • Transport
  • Bez wiekówki
Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
NH, +48570901414

28.09.2021