Pakowanie drobiu- pary/ grupy mile widziane ok. 350€ tyg.
Firma

Holandiajobs

  • Doetinchem
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

Stawka do ustalenia

Oferta może być już nieaktualna

Nie znasz języka i obawiasz się czy sobie poradzisz? Nie masz doświadczenia? Pilnie szukasz pracy za granicą?

Mamy ofertę dla Ciebie!!

Oferujemy pewną i legalną prace opartą o holenderską umowę, a pierwszą wypłatę otrzymasz już w 10-tym dniu pracy! Idealna propozycja dla par, ponieważ pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie

Nie czekaj APLIKUJ  PANIE, PANOWIE, PARY, GRUPY

Osoby z własnym samochodem bardzo mile widziane

Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten en Nijkerk

Oferujemy:

  • cotygodniowe wypłaty ok 330/350€ na rękę+ dodatki
  • pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie i pokoju tylko dla siebie
  • umowę na warunkach holenderskich
  • szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)
  • opiekę polskiego koordynatora
  • BARDZO ŁADNE ZAKWATEROWANIE (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)
  • ubezpieczenie
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie CV na adres anna@holandiajobs.pl

kontakt tel. +48 790 833 585

Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Doetinchem Doetinchem, Holandia GE,
Wstecz
28.07.2021