Produkcja drobiu ok. 350€ tyg. PARY/ GRUPY MILE WIDZIANE
Firma

Holandiajobs

  • Doetinchem
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

Stawka do ustalenia

Oferta może być już nieaktualna

POMAGAMY W ORGANIZACJI WYJAZDU OD A DO Z CAŁKOWICIE ZA DARMO

Nie ma testów, ani kwarantanny!

Poszukujesz pracy w Holandii?

Zadzwoń lub wyślij CV - na pewno się z Tobą skontaktuję!

PANIE/PANOWIE/ PARY/ GRUPY

Oferujemy stabilną pracę opartą o holenderską umowę.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ANI ZNAJOMOŚCI J. ANGIELSKIEGO

Stanowisko: Pracownik produkcji-pakowacz

Opis stanowiska:

Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten/Nijkerk

Oferujemy:

jest możliwy przejazd kredytowany

· cotygodniowe wypłaty ok. 330-350€ na czysto po odjęciu zakwaterowania , ubezpieczenia, podatku + dodatki

· po godzinie 18:00 + 30% dodatku

· soboty 150%

· niedziele 200%

· pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie

· umowę na warunkach holenderskich

· szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)

· opiekę polskiego koordynatora

· BARDZO BARDZO KOMFORTOWE zakwaterowanie (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)

· ubezpieczenie holenderskie

Osoby z własnym samochodem dostają dziennie do 12 euro (w zależności od odległości) za dojazd do pracy prywatnym autem

Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie CV lub kontakt tel.+48 790 833 585

Jeśli nie można się dodzwonić proszę napisać wiadomość SMS, oddzwonię

Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Doetinchem Doetinchem, Holandia GE,
Wstecz
20.07.2021