ORDER PICKER || Praca na jednym z magazynów GXO Logistics || Holandia!
Firma

OTTO Work Force

  • Venlo, Holandia
    Aplikuj BEZ REJESTRACJI aby uzyskać numer telefonu oraz adres e-mail.

€14.82

Doświadczenie nie jest wymagane

Dyspozycyjność
: Praca zmianowa

Miejsce pracy
: Wiele lokalizacji

Rekrutacja online

Opis

GXO to międzynarodowa firma logistyczna, z którą współpracują znane przedsiębiorstwa. Od odzieży po produkty gospodarstwa domowego, od drukarek po produkty medyczne i od żywności po produkty dla dzieci – wszystko to znajdziesz na magazynach GXO, rozsianych po całej Holandii.

Różne lokalizacje pracy do wyboru - Venlo/Sevenum, Venray, Eindhoven, Roosendaal, Oosterhout, Heerlen, Lelystad, Echt, Tilburg, Nieuwegein, Oss, Herten czy Roermond? Jest w czym wybierać!

Opis stanowiska:
Twoje zadania będą obejmować kompletowanie, pakowanie, wysyłkę i obsługę zwrotów.To łatwa praca do której nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy kompleksowe szkolenie i wsparcie!

Warunki zatrudnienia:

  • Praca na różne zmiany (w zależności od zapotrzebowania oraz lokalizacji)
  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 14.82 EUR brutto (13.68 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)oraz ewentualne bonusy płacowe za pracę wieczorem, na nocki lub w weekendy np. +100% za niedziele!
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich z gwarancją godzin
  • Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Zakwaterowanie w dogodnych lokalizacjach
  • Możliwość korzystania ze zorganizowanego transportu do pracy (rowerem/samochodem) lub zwrot części kosztów w przypadku dojazdów własnym autem

Pozostałe korzyści:

  • Darmowe owoce, kawa, herbata oraz dostęp do stołówki i automatów z przekąskami
  • Możliwość rozwoju kariery i awansu dla wydajnych pracowników
  • Wspierające i międzynarodowe środowisko pracy
  • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
  • Telefoniczny helpdesk czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego!
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres min. pół roku
  • Interesujące? Aplikuj teraz i dołącz do zespołu GXO, gdzie każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości rozwoju! Rozpocznij swoją karierę w dynamicznej i międzynarodowej firmie logistycznej.

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Zainteresowany?
Wyślij wiadomość do Pracodawcy bez rejestracji
Zgłoś się do wielu Pracodawców poprzez krótki formularz
Rejestracja
Venlo, Holandia
Wstecz
09.08.2024