Oeps! JavaScript ontbreekt!
Uw Web browser heeft JavaScript uitstaan of ondersteund geen JavaScript.
Om deze website optimaal te kunnen zien dient u JavaScript aan te zetten in uw Web browser en/of Firewall.
Of verander van Web browser die wel JavaScript ondersteund; Firefox, Safari, Opera, Chrome of Internet Explorer nieuwer dan versie 6.
Praca w sortowni owoców- pary mile widziane
Bedrijf
    Solliciteer ZONDER REGISTRATIE om een telefoonnummer en e-mailadres te krijgen.

Betaling aan onderhandelingen

De vacature is mogelijk verouderd

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy sortowaniu i pakowaniu warzyw i owoców.

Praca w zakładzie z warzywami i owocami.
Podstawowe obowiązki to:

    • pakowanie warzyw/owoców
    • sortowanie warzyw/owoców
    • kontrola jakości

Wymagania:

    • ukończone 18 lat
    • dyspozycyjność (praca zmianowa)
    • chęć i motywacja do pracy
    • Mile widziane prawo jazdy

Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Numer telefonu: + 48 790 833 585

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZWIĄZANYCH Z REKRUTACJĄ!!!

  • Werk met accommodatie
  • Werk zonder de taalkennis
  • Werk voor koppels
  • Vervoer naar werk
Geïnteresseerd?
Stuur een bericht naar de Werkgever zonder registratie.
Neem contact op met veel Werkgevers via een kort formulier.
Registratie
Haga Haga, Holandia ZH,
26.11.2021