Oh no! Where's the JavaScript?
Pracownik szklarni, likwidacja, zbiory – praca w Holandii
Company
    Apply WITHOUT REGISTRATION to get a phone number and e-mail address.

Payment to negotiations

Pracownik szklarni z papryką/pomidorami w Holandii

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

Warunki:

- atrakcyjne warunki pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

- zakwaterowanie, a także ubezpieczenie

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

Zakres obowiązków:

 - oczyszczanie szklarni i przygotowanie jej na nowe planty

- ścinanie plantów i linek

- zbiór starych plantów, materiałów, linek

- prace konserwacyjne w szklarni

- malowanie szklarni

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu:

Kamila: tel:  +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, KRAZ 1845

  • Accommodation
  • Without the language
  • Work for couples
  • Transport
  • No minimum youth wage
Interested?
Send a message to the Employer without registration.
Contact many Employers via a short form.
Registration
Steenbergen NB, +48570901414

08.10.2021