Oeps! JavaScript ontbreekt!
Uw Web browser heeft JavaScript uitstaan of ondersteund geen JavaScript.
Om deze website optimaal te kunnen zien dient u JavaScript aan te zetten in uw Web browser en/of Firewall.
Of verander van Web browser die wel JavaScript ondersteund; Firefox, Safari, Opera, Chrome of Internet Explorer nieuwer dan versie 6.
Zbiory pieczarek EXTRA BONUSY praca w Holandia
Bedrijf
    Solliciteer ZONDER REGISTRATIE om een telefoonnummer en e-mailadres te krijgen.

Betaling aan onderhandelingen

De vacature is mogelijk verouderd

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy przy zbiorach
BEZ KWARANTANNY !!

Zwrot za podróż do NL do 75€ !

Zakres obowiązków:

- zbiory pieczarek

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )
Warunki:

- extra płatne nadgodziny/ bonusy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

- zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !
Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się ze mną telefonicznie:

Kamila: tel:  +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

lub wyślij sms z dopiskiem PIECZARKI- oddzwonię do Ciebie.
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

  • Werk met accommodatie
  • Werk zonder de taalkennis
  • Vervoer naar werk
Geïnteresseerd?
Stuur een bericht naar de Werkgever zonder registratie.
Neem contact op met veel Werkgevers via een kort formulier.
Registratie
Oudemolen
08.10.2021